fbpx

Kilimlerinize değer veriyoruz.

Kilimlerimiz her zaman daha değerli ve halılarımıza nazaran daha hassastırlar. Zarar görmemeleri için kullanırken çok dikkat çok etmemiz gerekir. Aynı dikkat; silme, temizleme ve yıkama işlemlerinde de gerekmektedir.
Kilimler çoğunlukla yünden yapılması ve genelde kök boya ile boyanmasından dolayı suya temas ettiğinde zarar görmesi olasıdır.
Kilim yıkama normal makine halılarının yıkanmasından farklıdır. Kilimler yıkanırken renk sabitleyici (özellikle kök boyası içeren kilimler için) kullanılmalıdır. İpek kilimler kesinlikle normal halı yıkama şampuanları ile yıkanmamalıdır. 
Kilim yıkama işlemi için firmayı doğru seçmeniz önemli. İnternette halı yıkama fabrikası olarak kendini tanıtan pek çok firma var. 
Ahsen Halı Yıkama kilimlerinizi cinslerine göre ayırır ve uygun teknikler ile yıkar. Buda olası problemlerin oluşmasını engeller.

Ahsen Halı Yıkama olarak kilim yıkama hizmetimiz içerisinde aşağıdaki kilim çeşitleri yer almaktadır.

Hint Kilimi Yıkama
Antika Kilim Yıkama
Anadolu Kilim Yıkama
İran Kilimi Yıkama
Eşme Kilimi Yıkama

Kilim yıkama hizmeti için hemen bizi arayın!

Kilimleriniz için 0262 373 25 79 veya 0(262) 319 23 23 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ücretsiz servisimiz ile kilimlerinizi kapınızdan alıp kısa bir süre sonra tekrar kapınıza teslim etmektedir. Kilimlerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz.

WhatsApp