Sandalye yıkama işlemi püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılmaktadır. Sandalyelerin kumaş yapısına uygun kir sökücü şampuanlar uygulanarak sert olmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır aynı işlem temiz su ile yeniden tekrarlanır.
Sandalye yıkama işleminde yapılan tüm bu temizlik süreci sonrası ıslanan sandalye yüzeyleri vakumlama işlemi sonrası yaklaşık %80 oranında kurutulmuş olur ve bu uygulama sonrası sandalyeleriniz yeni görünümüne kavuşur ve bakteriyel temizliği de yapılmış olur.
Sandalye yıkama hizmetinde kullanılan temizlik malzemesi kumaşa veye deriye asla zarar vermez. Kurutma işlemi bitince sandalye kumaşında sertlik oluşmaz.
Daha sonra kirlerin veye lekelerin tekrar dışarı çıkması asla söz konusu olmaz.

Sandalye yıkama hizmetinden faydalanmak için hemen bizi arayın!

Sandalyeleriniz için 0262 373 25 79 veya 0(262) 319 23 23 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz evinize kadar gelip sandalyelerinizi evinizde temizleyecektir. Sandalyelerinizi bize güvenle teslim edebilir, sandalye yıkama hizmetimizden en iyi fiyatlarla yararlanabilirsiniz.