Yataklar günün büyük bir vaktini geçirdiğimiz fakat temizliği konusunda pek önem vermediğimiz alanlardır. Yatak temizliği alerjen, toz, bakterileri temizlerken, küf, kötü kokular ve toz akarları gibi ciddi problemlere yol açan tehlikelerin önüne geçmektedir. Yatağınızın güvenli, sağlıklı ve temiz olmasını sağlamak için her yıl düzenli bir şekilde yatak yıkama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Araştırmalara göre yataklarımızın üstünde insandan dökülen deriyle beslenen toz ve deri akarı olarak da bilinen maytlar bulunmaktadır. Öyle ki 1 gram insan derisi 1 milyon maytın beslenmesi için yeterlidir. Birkaç yıl kullanılan yatakta 20 ile 50 milyon maytın yaşadığı varsayılmaktadır. Bu sayı da insan sağlığı için büyük tehdit oluşturmaktadır. Dolayısıyla yatağımızın üstüne örttüğümüz örtülerin haricinde yataklarımızı da temizlememiz gerekir ancak geniş hacimli bir ürün olduğundan bu durum her zaman kolay uygulanabilir değil.

Günün neredeyse üçte birini geçirdiğiniz alanlar olan yataklarınızın daha sağlıklı ve konforlu hale getirilmesi için yatak yıkama hizmeti almanızı öneriyoruz. Öncelikle yatağınızda hijyen sağlamak amaçlı yapılan yatak yıkama işlemi; sırasıyla şampuanlı suyun yatak yüzeyine püskürtülmesi ve sonrasında güçlü vakumlama sistemi ile kirli suyun çekilmesi sağlanır.
Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır aynı işlem temiz su ile yeniden tekrarlanır.
Yatak yıkama işleminde yapılan tüm bu temizlik süreci sonrası ıslanan yatak vakumlama işlemi sonrası yaklaşık %80 oranında kurutulmuş olur ve bu uygulama sonrası yatağınız yeni görünümüne kavuşur ve bakteriyel temizliği de yapılmış olur.
Yatak yıkama hizmetinde kullanılan temizlik malzemesi kumaşa veye deriye asla zarar vermez. Kurutma işlemi bitince yatak kumaşında sertlik oluşmaz.
Daha sonra kirlerin veye lekelerin tekrar dışarı çıkması asla söz konusu olmaz. Tek kişilik yatak yıkama ve çift kişilik yatak yıkama hizmetinden faydalanmak için hemen bizi arayın.

Yatak Yıkama Hizmetleri


Yatak yıkama hizmeti için 0262 373 25 79 veya 0(262) 319 23 23 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz evinize kadar gelip yataklarınızı evinizde temizleyecektir. Yataklarınızı bize güvenle teslim edebilir, yatak yıkama hizmetimizden en iyi fiyatlarla yararlanabilirsiniz.