fbpx

Yün yorgan, elyaf yorgan ve battaniye çeşitleri evlerinizden ücretsiz servisimiz ile uzman ekibimiz tarafından teslim alınıp, tüm hijyen kurallarına uygun bir şekilde her biri ayrı makinalarda temizlenip, tekrar kapınıza teslim edilir.

Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetinden faydalanmak için hemen bizi arayın!

Yorgan veya battaniye yıkama hizmeti için 0262 373 25 79 veya 0(262) 319 23 23 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz evinize kadar gelip yorgan ve battaniye çeşitlerinizi evinizden teslim alacaktır. Elyaf, yün yorgan çeşitlerini bize güvenle teslim edebilir, yorgan yıkama hizmetimizden en iyi fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Yorgan yıkama fiyatları için fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

kocaeli yorgan yıkama, izmit yorgan yıkama, başiskele yorgan yıkama, kartepe yorgan yıkama, gölcük yorgan yıkama, körfez yorgan yıkama, derince yorgan yıkama, hereke yorgan yıkama, değirmendere yorgan yıkama, karamürsel yorgan yıkama, kullar yorgan yıkama, yuvacık yorgan yıkama, yahya kaptan yorgan yıkama, köseköy yorgan yıkama, yuvam akarca yorgan yıkama

WhatsApp