Nedenbiz

KUSURSUZ
İŞÇİLİK

Diğer firmalardan şu 3 özellik ile ön plana çıkmaktayız;

Halı Silkeleme

Halı silkeleme konusunun üzerinde önemle duran firmamız, yıkamaya geçmeden önce halı üzerinde günlerce biriken tozu silkeleme makinelerimizle derinlemesine arındırarak daha sağlıklı sonuçlara ulaşmanız için bu hizmeti sunuyoruz. Tamamen tozdan arındırılan halıların yıkamasına geçerek daha parlak daha canlı renklere kavuşmuş bir halı elde ediyoruz.

Kapalı Alanda Kurutma

Halıları kapalı alanda kurutuyoruz. Böylelikle hem güneş ışığından koruyor, hem de açık alandaki toz zerreciklerinin halılara yapışmasının önüne geçmiş oluyoruz. Kim güneşte halısının renk solması yaşamasını ister ki? Elbette kimse istemez. Pakel Halı Yıkama bu işe büyük önem vermektedir.

Halı Yıkama Son Kontrol ve Paketleme

Halılar kuruduktan sonra kontrol ünitesine alınır. Kuruyan halıların üzerinde oluşabilen toz ve tüy parçacıklarının alınması için hava alma işlemi elle veya otomatik hava alma makinelerinde yapılabilir. Bu işlem yapıldığı sırada halı yıkama sürecinde gözden kaçan lekeler kontrol edilir, lekeye rastlanılması durumunda özel leke çıkarıcı ile lekeye lokal işlem yapılır.